Krajské volby 2020

Ve druhé předvolební debatě Českého rozhlasu ke krajským volbám v Olomouckém kraji vystoupil lídr Koruny České Miloš Holzer. Dalšími hosty pořadu byli Pavel Mužný (SPR-RSČMS) a Zuzana Majerová Zahradníková (Trikolóra).

Lídr kandidátky Koruny České ve volbách do zastupitelstva Plzeňského kraje, historik Luděk Krčmář, odpovídal na otázky České televize.

Zmínil mimo jiné své priority, kterými jsou v oblasti kultury podpora místních muzejí, v oblasti turistického ruchu podpora církevní turistiky a

...

V předvolební debatě Českého rozhlasu ke krajským volbám v Plzeňském kraji vystoupil lídr Koruny České Luděk Krčmář. Dalšími hosty pořadu byli Ivana Bartošová (Koalice pro Plzeňský kraj), Richard Pikner (ODS) a Zdeněk Trnka (Soukromníci).

Lídr kandidátky Koruny České ve volbách do zastupitelstva Olomouckého kraje, ekolog Miloš Holzer, odpovídal na otázky České televize.

Zmínil mimo jiné své priority, kterými je zabránění výstavbě průmyslové zóny na kvalitní zemědělské půdě u Hněvotína, ochrana vody v krajině, především

...

V letošních volbách do zastupitelstev krajů kandidují zástupci strany Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska) v kraji:

- Středočeském,

- Olomouckém,

- Plzeňském a

- v kraji Vysočina.

Ve

...

Historik Luděk Krčmář, lídr kandidátky Koruny České ve volbách do zastupitelstva Plzeňského kraje, odpovídal na otázky Českého rozhlasu Plzeň.

Za přednost Koruny České označil to, že se jedná o stranu moderní a přitom lpící na křesťanských tradicích západní Evropy a ukotvení ve

...

Zoolog a ekolog Miloš Holzer, lídr kandidátky Koruny České ve volbách do zastupitelstva Olomouckého kraje, odpovídal na otázky Českého rozhlasu Olomouc.

Představil Korunu Českou jako konzervativní politickou stranu založenou na křesťanských principech, mezi jejíž priority patří ochrana

...

Naše tradičně spolupracující politické subjekty se v letošních krajských volbách rozhodly ve Středočeském kraji opět postupovat v duchu hesla:

VIRIBUS UNITIS

...

Na dnešní tiskové konferenci v Jihlavě představila koalice „Pro TOP Vysočinu“ (TOP 09, Klub angažovaných nestraníků a Koruna Česká) své programové priority pro nadcházející volby do zastupitelstva Kraje Vysočina včetně osobností, které budou reprezentovat tuto koalici.

  • 1